İstanbul Kariyer Merkezi ilk okuldan üniversiteye her seviyedeki öğrencinin kariyer planlamasını yapan bir eğitim kurumudur.

Sınav sürecindeki öğrencilere koçluk yapan ve öğrencilerin ihtiyaçlarına göre branşında Türkiye’nin en iyi öğretmenleri ile özel ders organizasyonu yapan özgün bir eğitim kurumudur.

İstanbul Kariyer Merkezi eğitim kurumların ihtiyaç analizini yaparak ilgili kurumun öğretmen, öğrenci ve velilerine yönelik eğitim seminerleri yapan bir danışmanlık kurumudur.

 İstanbul Kariyer Merkezi olarak LGS ve YKS sınavlarına hazırlanan öğrencilere; öğrenci koçluğu, sınav süreç koçluğu, eğitim ve tercih koçluğu yaparak öğrencinin hedeflerini gerçekleştirmesi adına önemli bir misyonu yerine getiren özel bir kurumdur.  

İstanbul kariyer merkezi yeni bir kariyer veya yepyeni bir iş alanı keşfetmek isteyen bireylere yönelik Üniversite onaylı e devlette görünen eğitim sertifika organizasyonları yapmaktadır. Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Koçluğu Sertifikası, Hızlı Okuma Eğitici Eğitimi Sertifikası, Yaşam Koçluğu Sertifikası, Akıl ve Zeka Oyunları Sertifikası, Eğitici Eğitimi Sertifikası kursları düzenlemektedir.

İstanbul Kariyer Merkezi Örgün eğitimlerin yanında Online Eğitim ve Koçluk programlarıyla zaman ve mekândan bağımsız Türkiye’nin her yerinde her öğrenciye aynı yakınlıkta.